Gi en gave
Misjonshuset i Tønsberg i full gang

Misjonshuset i Tønsberg i full gang

Etter sommerferien har alle aktivitetene startet opp igjen også i Misjonssambandet i Tønsberg. I overkant av 70 barn, unge og voksne var samlet søndag 25. august. Jeg snakket om de helliges samfunn. De begynner kl. 17, og under talen er det søndagsskole for de små. Søndagsskolearbeidet ble presentert og ledet av Ingunn Aar Jacobsen. Møteleder var Bjørn Hansen. Formann i foreningen er Jan Olav Lohne, og broren Øyvind Lohne sto for det tekniske.

Aktiv Onsdag kommer i gang igjen, et lavterskeltilbud, med en gruppe for menn og en annen for kvinner. De driver mye med praktiske aktiviteter. Ellers er Glad Sang en kjærkommen sak i forsamlingen. For de unge har de Fredagsklubben for dem fra 4. til 6. klasse, og Ten Treff er for dem som går i ungdomsskolen og i videregående.

Vi vil vise omsorg for hele mennesket og forkynne evangeliet om frelse ved troen på Jesus, med et særlig fokus på områder som er stengt for tradisjonell misjon. Vi gjør det gjennom målrettet bruk av elektroniske og digitale medier nasjonalt og internasjonalt.

Gi en gave

Kontakt oss

38 14 50 20

Bergtorasvei 120,
4633 Kristiansand

post@norea.no

Gavekonto: 3000.63.49494

Vipps-nr: 74066

Org. nr: 931983342

Send oss en melding