Gi en gave
Ansatte
Per Birkeli
Per Birkeli
Daglig leder

Arbeid: 489 53 828

Mob: 456 72 515


 
Harald Endresen
Harald Endresen
Informasjonsleder og koordinator for Troens Menn

Mob: 952 21 948

 

Martin Birkedal
Martin Birkedal
Administrasjonsleder

mbirkedal@norea.no

Arbeid: 489 53 822

Mob: 41175518

 

Linda Torkelsen
Linda Torkelsen
Informasjonskonsulent

ltorkelsen@norea.no

Arbeid: 412 35 847

Mob: 412 35 847

Åshild Appleyard
Åshild Appleyard
Kontorkonsulent

aappleyard@norea.no

Arbeid: 489 53 817

Mob: 975 62 786

Aina Koland
Aina Koland
Kontorkonsulent

akoland@norea.no

Arbeid: 489 53 805

Mob: 470 16 518

Asbjørn Kvalbein
Asbjørn Kvalbein
Noreapastor

akvalbein@norea.no

Arbeid: 47 22 00 73 30

Mob: 975 07 839

Svein Anton Hansen
Svein Anton Hansen
Noreapastor

shansen@norea.no

Mob: 976 55 065

Jostein Sæth
Jostein Sæth
Prosjektrådgiver

jsaeth@norea.no

Mob: 474 85 520

 

Roald Arnesen
Roald Arnesen
Forkynner/Informasjonskonsulent

roald@norea.no

Arbeid: 38 14 50 20

Mob: 414 96 711

Harald Botn
Harald Botn
Radiotekniker og IT-konsulent

hbotn@norea.no

Mob: 957 99 544

Marie Lindland
Marie Lindland
Ungdomskonsulent

marie@norea.no

Mob: 414 30 744

Brit Kari Urdal
Brit Kari Urdal
Informasjonskonsulent

burdal@norea.no

Mob: 916 61 171

Øyvind Brennsæter
Øyvind Brennsæter
Radiotekniker

obrennseter@norea.no

Mob: 991 05 237

 

Ronny Myksvoll
Ronny Myksvoll
Utviklerkonsulent for flerkulturelt arbeid
Elisabeth Lillebø Sæth
Elisabeth Lillebø Sæth
Informasjonskonsulent og koordinator for Håpets kvinner

esaeth@norea.no

Mob: 957 80 315

Vi vil vise omsorg for hele mennesket og forkynne evangeliet om frelse ved troen på Jesus, med et særlig fokus på områder som er stengt for tradisjonell misjon. Vi gjør det gjennom målrettet bruk av elektroniske og digitale medier nasjonalt og internasjonalt.

Gi en gave

Kontakt oss

38 14 50 20

Bergtorasvei 120,
4633 Kristiansand

post@norea.no

Send oss en melding