Ansatte
Per Birkeli
Per Birkeli
Daglig leder

Arbeid: 489 53 828

Mob: 456 72 515


 
Elisabeth Lillebø Sæth
Elisabeth Lillebø Sæth
Informasjonskonsulent og koordinator for Håpets kvinner

esaeth@norea.no

Arbeid: 38 14 50 20

Mob: 957 80 315

 

Harald Endresen
Harald Endresen
Informasjonsleder og koordinator for Troens Menn

Arbeid: 489 53 814

Mob: 952 21 948

Martin Birkedal
Martin Birkedal
Administrasjonsleder

mbirkedal@norea.no

Arbeid: 489 53 822

Mob: 41175518

 

Linda Torkelsen
Linda Torkelsen
Informasjonskonsulent

ltorkelsen@norea.no

Arbeid: 412 35 847

Mob: 412 35 847

Åshild Appleyard
Åshild Appleyard
Informasjonskonsulent pt. fødselspermisjon

aappleyard@norea.no

Arbeid: 489 53 817

Mob: 975 62 786

Aina Koland
Aina Koland
Kontorkonsulent

akoland@norea.no

Arbeid: 489 53 805

Mob: 470 16 518

Anne Margareth Austgulen
Anne Margareth Austgulen
Kontorkonsulent

aaustgulen@norea.no

Arbeid: 489 53 831

Mob: 906 67 885

Pt i permisjon. Ta kontakt med Brit.kari.urdal@norea.no

Asbjørn Kvalbein
Asbjørn Kvalbein
Noreapastor

akvalbein@norea.no

Arbeid: 47 22 00 73 30

Mob: 975 07 839

Svein Anton Hansen
Svein Anton Hansen
Noreapastor

shansen@norea.no

Mob: 976 55 065

Jostein Sæth
Jostein Sæth
Prosjektrådgiver

jsaeth@norea.no

Mob: 474 85 520

 

Roald Arnesen
Roald Arnesen
Forkynner/Informasjonskonsulent

roald@norea.no

Arbeid: 38 14 50 20

Mobil: 414 96 711

Harald Botn
Harald Botn
Radiotekniker og IT-konsulent

hbotn@norea.no

Tel: 957 99 544

Marie Lindland
Marie Lindland
Ungdomskonsulent

marie(a)norea.no

Tlf: (+47) 414 30 744