Gi en gave
Ansatte
Kjetil Haugland
Kjetil Haugland
Videograf (40%)

khaugland@norea.no
Mobil: 480 89 195.

 

Per Birkeli
Per Birkeli
Daglig leder (100%)
pbirkeli@norea.no
Mobil: 456 72 515

 
Rakel Utslottøy
Rakel Utslottøy
Ettåring (100%)

rutslottoy@norea.no

Mobil: 954 23 287

Priscila Assis
Priscila Assis
Prosjektleder for Good News

passis@norea.no

Mobil: 408 04 556

 

 

Turid Helen Fidje
Turid Helen Fidje

tfidje@norea.no

Mobil: 906 56 701

Harald Endresen
Harald Endresen
Informasjonsleder og koordinator for Troens Menn (100%)
hendresen@norea.no
Mobil: 952 21 948

 

Linn Marita Miranda Eikrem
Linn Marita Miranda Eikrem
Lydtekniker (100%)

leikrem@norea.no
Mobil: 976 45 678.

Maria Phuong Våge Skårdal
Maria Phuong Våge Skårdal
Ungdomskonsulent (50%)

maria@norea.no
Mobil: 470 80 026.

Brit Kari Urdal
Brit Kari Urdal
Informasjonskonsulent (80%)

burdal@norea.no
Mobil: 916 61 171

Jostein Sæth
Jostein Sæth
Administrasjonsleder (100%)

jsaeth@norea.no
Mobil arbeid: 400 31 702

Roald Arnesen
Roald Arnesen
Informasjonskonsulent (100%)

roald@norea.no
Mobil: 414 96 711

Aina Koland
Aina Koland
Kontorkonsulent (60%)

akoland@norea.no
Mobil arbeid: 489 53 805

Svein Anton Hansen
Svein Anton Hansen
Noreapastor (50%)

shansen@norea.no
Mobil: 976 55 065

Elisabeth Lillebø Sæth
Elisabeth Lillebø Sæth
Informasjonskonsulent og koordinator for Håpets Kvinner (60%)

esaeth@norea.no
Mobil: 957 80 315
 

Asbjørn Kvalbein
Asbjørn Kvalbein
Noreapastor (Frivillig)

akvalbein@norea.no
Mobil: 975 07 839

Linda Torkelsen
Linda Torkelsen
Informasjonskonsulent og videograf (60%)

ltorkelsen@norea.no
Mobil: 412 35 847

Åshild Appleyard
Åshild Appleyard
Kontorkonsulent (80% - permisjon)

aappleyard@norea.no
Mobil: 489 53 817

Vi vil vise omsorg for hele mennesket og forkynne evangeliet om frelse ved troen på Jesus, med et særlig fokus på områder som er stengt for tradisjonell misjon. Vi gjør det gjennom målrettet bruk av elektroniske og digitale medier nasjonalt og internasjonalt.

Gi en gave

Kontakt oss

38 14 50 20

Bergtorasvei 120,
4633 Kristiansand

post@norea.no

Kontonummer: 3000.63.49494

Vipps-nr: 74066

Send oss en melding